Będziemy na Games Industry Law Summit 2020

Angelina Stokłosa i Andrzej Boboli wezmą udział w corocznym, międzynarodowym wydarzeniu łączącym prawników branży gier wideo – Games Industry Law Summit 2020 organizowanym w Wilnie.

W ciągu dwóch dni przeszło dwustu uczestników reprezentujących trzydzieści dwa państwa spotka się, by wspólnie uczestniczyć w dyskusjach panelowych i prezentacjach prowadzonych przez prawników branży gier wideo i przedstawicieli innych specjalizacji związanych z game developmentem. Wydarzenie jest wspaniałą okazją do nawiązania nowych znajomości i wzmocnienia już istniejących relacji w ramach społeczności doradców prawnych i przedstawicieli branży gier z całego świata.

Wyjątkowo tegoroczna odsłona Games Industry Law Summit odbędzie się jesienią.

Nie możemy się doczekać!

Szczegóły dot. wydarzenia dostępne tutaj.

Zapisz się do newslettera

Newsletter OW to porcja newsów prawno-podatkowych oraz informacji o wydarzeniach.

Witryna videogameslaw.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową videogameslaw.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.