Będziemy na Games Industry Law Summit 2020

Angelina Stokłosa i Andrzej Boboli wezmą udział w corocznym, międzynarodowym wydarzeniu łączącym prawników branży gier wideo – Games Industry Law Summit 2020 organizowanym w Wilnie.

W ciągu dwóch dni przeszło dwustu uczestników reprezentujących trzydzieści dwa państwa spotka się, by wspólnie uczestniczyć w dyskusjach panelowych i prezentacjach prowadzonych przez prawników branży gier wideo i przedstawicieli innych specjalizacji związanych z game developmentem. Wydarzenie jest wspaniałą okazją do nawiązania nowych znajomości i wzmocnienia już istniejących relacji w ramach społeczności doradców prawnych i przedstawicieli branży gier z całego świata.

Wyjątkowo tegoroczna odsłona Games Industry Law Summit odbędzie się jesienią.

Nie możemy się doczekać!

Szczegóły dot. wydarzenia dostępne tutaj.

Zapisz się do newslettera

Newsletter O&W to porcja newsów prawno-podatkowych oraz informacji o wydarzeniach.

Witryna videogameslaw.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową videogameslaw.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.