VideoGamesLaw wyróżnione w Rankingu firm doradztwa podatkowego 2021

Serwis videogameslaw.pl tworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach działających w branży gamingowej, którzy na wielu etapach działalności mierzą się z zagadnieniami prawno-podatkowymi. Już od ponad roku dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, zdobytymi podczas dotychczasowej współpracy z deweloperami, wydawcami i twórcami gier wideo.   

Z ogromną radością przyjęliśmy wyróżnienie w tegorocznej edycji Rankingu firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej, w którym nasz portal został uwzględniony w dziesiątce najlepszych stron internetowych. Poza zawartością merytoryczną, pod uwagę wzięto również stronę wizualną portalu, jego dostępność i bezpieczeństwo.

Jesteśmy wdzięczni za docenienie naszej dotychczasowej pracy, dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tworzenie videogameslaw.pl, w szczególności zespołom prawa gier wideo oraz podatkowemu firmy Olesiński & Wspólnicy.

Zespół VideoGamesLaw

Zapisz się do newslettera

Newsletter OW to porcja newsów prawno-podatkowych oraz informacji o wydarzeniach.

Witryna videogameslaw.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową videogameslaw.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.