Eksperci O&W na Global Legal Hackaton

Michał Linkiewicz i Angelina Stokłosa z grupy O&W jako mentorzy wspierali uczestników Global Legal Hackhaton (GLH) 2020.

GLH to maraton prawniczego programowania. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 6-8 marca w Warszawie. Niezależnie od merytorycznego wsparcia, O&W znalazło się wśród sponsorów tego wydarzenia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, wyróżnionym oraz laureatom, zwłaszcza zaś zwycięskiemu Zespołowi, który na sesji pitchingowej GLH zaprezentował SlothEye. Jest to narzędzie współpracujące z programami do zarządzania projektami, automatycznie analizujące przebieg pracy w zespole programistycznym pod kątem zgodności z przepisami prawa. SlothEye ma pomóc między innymi w zarządzaniu licencjami do kodu źródłowego. Naszym zdaniem będzie to idealne narzędzie dla prawników in-house w spółkach z branży gier wideo. Życzymy powodzenia w dalszej pracy nad tym produktem!

Zapisz się do newslettera

Newsletter OW to porcja newsów prawno-podatkowych oraz informacji o wydarzeniach.

Witryna videogameslaw.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową videogameslaw.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.