Na początek…

Oddajemy do Państwa dyspozycji pierwszy polski serwis poświęcony w całości doradztwu na rzecz podmiotów z branży gier wideo. Serwis ten kierujemy przede wszystkim do przedstawicieli spółek należących do tego ważnego dla polskiej gospodarki sektora – ich właścicieli, zarządców, dyrektorów finansowych, księgowych, doradców prawnych. Chcemy dzielić się z Państwem wiedzą i naszymi doświadczeniami z pracy dla deweloperów, wydawców i indywidualnych twórców. Pojęcie „doradztwa” rozumiemy tutaj szeroko – będziemy informować, wyjaśniać, podpowiadać korzystne rozwiązania.

Znajdą tutaj Państwo aktualne informacje o zmianach w przepisach prawa istotnych dla branży gier, opinie ekspertów z zakresu różnych dziedzin prawa i podatków w kwestiach ważnych dla Państwa działalności i przydatnych w codziennej pracy, a ponadto aktualności o wydarzeniach, w których bierzemy udział i w ramach który możemy się z Państwem spotkać.

Zapraszamy do lektury. Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się do newslettera

Newsletter OW to porcja newsów prawno-podatkowych oraz informacji o wydarzeniach.

Witryna videogameslaw.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową videogameslaw.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.