CD Projekt zapowiedział kolejną serię gier o Wiedźminie

Świetne informacje dla fanów serii gier o przygodach Wiedźmina! Studio CD PROJEKT RED poinformowało o rozpoczęciu prac nad kolejną odsłoną kultowej serii poświęconej łowcy potworów. Istotną zmianą względem poprzednich produkcji jest oparcie nowej gry na silniku Unreal Engine 5, w ramach współpracy technologicznej z Epic Games.

To wielkie wydarzenie w świecie gamingu – od premiery gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” minęło niemal 7 lat. Tytuł otrzymał łącznie ponad 250 nagród Gry Roku, osiągając ogromny sukces komercyjny i zdobywając serca wielu graczy. Do gry wydano również dwa fabularne dodatki – „Serce z Kamienia” oraz „Krew i Wino”.

Źródło: materiały prasowe CD Projekt

Na więcej informacji o grze przyjdzie nam niestety jeszcze poczekać. Poza krótką informacją prasową oraz grafiką zapowiadającą tytuł, CD Projekt nie udostępnił więcej szczegółów. Fanom pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość.

Źródło

Zapisz się do newslettera

Newsletter OW to porcja newsów prawno-podatkowych oraz informacji o wydarzeniach.

Witryna videogameslaw.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową videogameslaw.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.